17 Aralık 2014 Çarşamba

İstanbul'u anlatan sürpriz puzzle'lar

Sevgili puzzleseverler, bugün sizlere yeni ve yerli bir markayı tanıtacağımız için heyecanlıyız.  


İşte günün sürprizi!

Puzzle Galeri olarak kendi üretimimizi yapmaya başladık!

“ZEN Puzzle” adlı markamızın  ilk ürünleri bugün itibari ile hem Kadıköy’deki mağazamızda, hem de internet sitemizde yerini aldı!İstanbul’un en güzel suretleri ile kendi tablonuzu oluşturun!

İflah olmaz İstanbul sevdalıları olarak ilk koleksiyonumuzu bu güzide şehrin en özel panoramik görüntülerinden oluşturduk. İstanbul sevgisi ne yüreklere ne de kalıplara sığmaz elbette, biz sadece 70 parçalık puzzle’lara böldük. Size düşense, bu parçaları sabırla, sevgiyle yeniden birleştirmek olacak. İster 3’ü bir arada, ister 4’ü bir arada, isterseniz 8’i bir arada kendi zevkinize göre kombinasyonlar yaparak duvarlarınızı süsleyin.  Sonuçta  şahane bir görüntü çıkacak ortaya, emin olun.  

Galata Kulesi 

Haydarpaşa Garı

 Çantanızdan sürpriz puzzle’lar çıksın!

Biz puzzleseverler, sevdiklerimize puzzle hediye etmeye bayılırız. İsteriz ki tutkunu olduğumuz hobimizi sevdiklerimizle de paylaşalım. İşte sırf bunu düşünerek ilk koleksiyonumuzu

12*30 cm boyutlarında ürettik.  Kutuları ise 7*18,5 cm ölçülerinde olduğu için rahatça çantanızda, hatta cebinizde bile taşıyabileceksiniz.

Rumeli Hisarı

Adeta bir paket çikolata gibi çantanızdan çıkaracağınız puzzle’ı sevdiklerinize kolayca hediye edebilin istedik.

Vapur ve Martılar

Biz ürettik, gerisi sizin hayal gücünüze kalmış...

İsterseniz eski bayramlarda çocuklara hediye edilen mendiller gibi bayram hediyesi yapın, isterseniz iş arkadaşlarınızın masalarına bu şahane panoramik İstanbul puzzle’larını bırakarak bu yılbaşının en sevilen kişisi siz olun.  İsterseniz eşinize sürpriz yapın,  isterseniz  puzzle tutkunu arkadaşınıza  koleksiyonun tamamını hediye edin. 

Galata ve Kız Kulesi 


İsterseniz cafe’de arkadaşınızı beklerken birleştirmek üzere çantanızda “acil durum puzzle’ı” olarak sürekli bir tane taşıyın.
Unutmayın, çantadan çıkan küçük sürprizlerin değerine kimse paha biçemez!

8 özel  İstanbul Teması

4’er çeşit yatay ve  dikey panoramik puzzle oluşturduk sizler için.

Dikey panoramik olanlar : Galata Kulesi – Ortaköy Camii – İstiklal Caddesi – Kız Kulesi
Yatay panoramik olanlar:  Galata Kulesi – Vapur ve Martılar – Haydarpaşa Garı – Rumeli Hisarı


İstiklal Caddesi ve Ortaköy


Puzzle Galeri’nin sürprizleri devam edecek, bizi izlemeye devam edin…

2 yorum:

  1. Tek kelimeyle harika. Hem kendi markanızı ürettiğiniz için hem de başlangıç olarak bu kadar güzel temalar seçtiğiniz için sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Emeğinize sağlık...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederiz bu güzel yorumunuz için. Temaları gerçekten de çok özenerek seçtik, beğenmeniz bizi ayrıca mutlu etti :)

      Sil